Kontakt

BRT EKSPERT ul. Fiołka 5, 05-092 Łomianki
tel/faks 22 751 11 72, 22 247 81 53
 
Emilia Naleszkiewicz
prawnik

             509-570-436

Mikołaj Naleszkiewicz
rzeczoznawca

                      501-013-514
 

 
Specjalizujemy się
w opiniowaniu zagadnień związanych z problematyką techniki samochodowej i ruchu drogowego oraz maszyn i urządzeń. Określamy wartość rynkową oraz wyceniamy koszty naprawy wszystkich typów i rodzajów pojazdów.

BRT EKSPERT zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych w zakresie opiniowania zagadnień związanych z motoryzacją i ruchem drogowym, a także problematyką wyceny maszyn i urządzeń.
Rzeczoznawcy działający na rzecz BRT EKSPERT, będąc niezależnymi, wywodzą się ze struktur Polskiego Związku Motorowego i Automobilklubu Polski.
Doświadczenie zawodowe i dbałość o najwyższe standardy metodyki pracy rzeczoznawczej stanowią gwarancję zadowolenia naszych Zleceniodawców.
Dysponujemy pełnym zakresem specjalistycznych narzędzi pomocnych w dokonywaniu badań i analiz przedmiotu zlecenia oraz najnowszymi systemami informatycznymi wspomagającymi określenie kosztów naprawy lub wartości rynkowej wszelkich pojazdów.
Wydawane opinie i ekspertyzy znajdują zastosowanie w postępowaniach sądowych i administracyjnych, przed organami podatkowymi (urzędy skarbowe i celne), w towarzystwach ubezpieczeń - od ustalenia wartości rynkowej pojazdu (AC) do rozliczania szkód komunikacyjnych, zarówno w zakresie odpowiedzialności cywilnej, jak i auto casco.

wróć


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.